Blue Flower

Vivat opera! Vivat operetka!

Koncert w Kinie Zbyszek

W sobotę 15 lutego br., uczestniczyliśmy w koncercie VIVAT OPERA! VIVAT OPERETKA! w dzierżoniowskim Kinie Zbyszek, którego program złożony był z najpopularniejszych arii operowych i operetkowych świata. W repertuarze obejmującym najwspanialsze kompozycje twórców oper i operetek wystąpili artyści Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu - dwie sopranistki - jedna z nich to Swietłana Kaliniczenko,  tenor Oleg Lanovyi  czy baryton Piotr Radeyko. Towarzyszyła im osławiona Royal Strauss Orchestra ( uznawana za jedną z najlepszych orkiestr świata) i soliści baletu.
    Zachwycała nie tylko strona wokalna i choreograficzna, ale i piękne kostiumy. Aplauz widowni budziło zaproszenie widzów przez artystów, do wspólnych występów na scenie. Wszystko to sprawiło że koncert pozostawił niezatarte wspomnienia z krainy opery, operetki i miłości.

Ewa Łoś


15 lutego byliśmy na gali koncertowej Vivat Opera! Vivat Operetka! Ponad czterdziestoosobowy  zespół artystów Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu porwał nas do baśniowej krainy najpiękniejszych przebojów. Piękne układy baletowe, wirtuozerskie arie i wspaniała gra aktorska solistów złożyły się na spektakl pełen wrażeń. Artyści zadbali o to abyśmy razem z nimi się świetnie bawili.

B. Żyto

 

Powrót do Wydarzenia 2020


W galerii wykorzystano zdjęcia Bogusławy Żyto