Blue Flower

Warsztaty komputerowe

W dniu 01 kwietnia 2016 roku rozpoczęły się warsztaty komputerowe, na których uczestnicy zdobędą podstawowe umiejętności posługiwania się komputerem i korzystania z zasobów sieci Internet.

Warsztaty odbędą się w dwóch grupach po 10 osób w ramach 4 spotkań. Na pierwszym spotkaniu uczestnicy z pierwszej grupy zapoznali się z podstawowymi pojęciami niezbędnymi do pracy z komputerem oraz wykonali kilka praktycznych ćwiczeń. W dniu 08 kwietnia odbyło się drugie spotkanie, na którym uczestnicy zapoznali się z usługą poczty elektronicznej: założyli konto e-mail, odbierali i wysyłali wiadomości.

Kolejne spotkanie 22 kwietnia, na którym odbędą się dalsze ćwiczenia z pocztą elektroniczną i znajdywaniem informacji z wykorzystaniem wyszukiwarek w przeglądarkach internetowych.  

Czwarte spotkanie kończące warsztaty dla pierwszej grupy odbędą się 29 kwietnia i uczestnicy zapoznają się z edytorem tekstów i pakietami biurowymi.

Druga grupa zacznie zajęcia 06 maja b.r.

Projekt jest realizowany wspólnie z Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczną im Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dzierżoniowie, w filii przy ul. Sikorskiego 2 w Dzierżoniowie.

Projekt został dofinansowany przez Powiat Dzierżoniowski.

powrót do Wydarzeń 2016