Blue Flower

Warsztaty ruchu - joga

 25 kwietnia 2022 zakończyłyśmy rozpoczętą w styczniu drugą turę zajęć z jogi (pierwsza odbywała się od 22.11.2021 do 13.12.2021).
W ramach zajęć przez 3 miesiące, raz w tygodniu ćwiczyłyśmy różne pozycje jogi dostosowane przez Panią Iwoną Rasińską-Sikora do naszego wieku, możliwości fizycznych i zdrowotnych. Dostosowanie ćwiczeń nie oznacza, że zawsze było łatwo. Niemniej wykonywane przez nas ćwiczenia przynosiły nam satysfakcję z pokonywanych trudności i uwalniały endorfiny w naszych organizmach. Endorfiny, często nazywane “hormonami szczęścia”, powodowały poprawę nastrojów i kondycji naszych organizmów. Nasza instruktorka, ćwicząc razem z nami dodawała nam otuchy w pokonywaniu trudności z niektórymi ćwiczeniami i namawiała do "cieszenia się pozycją", co wywoływało uśmiechy na naszych twarzach. Na zakończenie każdego spotkania była nagroda - relaks.

Zajęcia odbywały się w Szkole jogi Samadhi przy ul. Wrocławskiej 24 w Dzierżoniowie, kontakt do Pani Iwony można znaleźć na stronie https://yogasamadhi.pl/index.php/kontakt/.
Dziękujemy Pani Iwonie za już i czekamy na następne spotkania z jogą.
Kolejna tura spotkań w naszej grupie planowana jest od października 2022.

B.L.

 

Powrót do Wydarzenia 2022