Blue Flower

Tańczące kawiarenki

  Pierwsze spotkanie w ramach projektu „Tańczące kawiarenki” mamy za sobą. We wtorek 23 stycznia rozpoczęliśmy je rozgrzewką, która już wykazała jak bardzo jest nam potrzebny ruch, gimnastyka. To i owo ”strzelało”, to i owo było trudne, kroki się myliły, szczególnie gdy trzeba było to wykonać w takt muzyki. Niemniej jednak prowadzący potrafił nad tym „zapanować”, miał dla nas świetne antydotum.

Taniec - zabawa w kole dał nam wiele radości. Poznaliśmy elementy tańców klasycznych: walca, poloneza i chodzonym polonezem zakończyliśmy pierwsze zajęcia.

ZM

Ach te kroki i kroczki  Zabawy taneczne w kole.

Tańczące kawiarenki 30.01.2018

Kolejne spotkanie w ramach projektu „Tańczące kawiarenki”, które było wtorek 30 stycznia pogłębiło nasze umiejętności w tańcu integracyjnym wg publikacji Klanza. Były też elementy polki i cha,cha,cha, walca angielskiego. A najwięcej było w nas radości i zadowolenia.
Projekt uzyskał dofinansowanie z Powiatu Dzierżoniowskiego w ramach otwartego konkursu dla NGO.
ZM
 
Ćwiczmy układy taneczne.  

Tańczące kawiarenki 13 i 27 lutego 2018

W lutym zajęcia w ramach projektu "Tańczące kawiarenki" wyjątkowo rozpoczynają się o godzinie 18.00, ale na dużej sali z lustrami, a to pozwala nam widzieć swoją sylwetkę i szybko korygować swoją postawę. Tempo jakie "narzuciła" nam Pani Ania dało nam wiele do myślenia o swojej kondycji. Dobrze,że nad nią pracujemy....

ZM

Tańczące kawiarenki 13.03.2018

W dniu 13 marca b.r. odbyły się kolejne zajęcia taneczne z projektu "Tańczące kawiarenki". Za nami 5 spotkań, które nie tylko dały nam wiele radości, ale też nabyliśmy nowej wiedzy o sobie oraz nowych umiejętności.  

   
 Na rozgrzewkę ćwiczymy pozycje i układy rąk. Jak widać frekwencja dopisała.
   
A teraz kroczki i układy. Krysia to zatańczyła nawet z samym mistrzem  - ta to ma szczęście...
   

 

   Powrót do Wydarzenia 2018